Strona główna
Dom
Tutaj jesteś
Dom Filtry Klarta - ich rodzaje i zastosowanie

Filtry Klarta – ich rodzaje i zastosowanie

Data publikacji 14 kwietnia 2023


W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się filtry Klarta. Warto podkreślić, że oczyszczacz powietrza jest urządzeniem, które ma sprawić, że pomieszczenie będzie wolne od zanieczyszczeń chorobotwórczych. Czasami można jednak odnieść wrażenie, że kosztem estetyki mieszkania osiąga się bezpieczeństwo. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zalety mają oczyszczacze powietrza Klarta, a także podpowiemy, jak często należy wymieniać w nich filtry.

Wybór filtrów Klarta

Trafnie wskazuje się, że na początku 2017 r. firma Klarta weszła na rynek. To właśnie wtedy wprowadziła swój pierwszy oczyszczacz powietrza, który od razu zyskał duże zainteresowanie. Warto dodać, że urządzenie można było kupić aż w czterech wersjach kolorystycznych: różowej, złotej, białej oraz czarnej. Tego typu oczyszczacz nawet po upływie kilku lat zachowuje piękny wygląd. Nie da się ukryć, że kluczową rolę w strategii marki odgrywa bogactwo kolorystyczne.

Dla wielu osób estetyka wnętrza pełni kluczową rolę, dlatego także i pod tym względem powinny spełniać wymogi użytkowników. Trzeba dodać, że ładny wygląd to istotna, ale nie jedyna zaleta oczyszczaczy powietrza Klarta. Urządzenie wykorzystuje nowoczesne technologie filtracyjne, czyli filtry zbudowane z węgla aktywnego oraz filtry klasy HEPA. Takie filtry gwarantują skuteczną ochronę nie tylko przed smogiem, ale również innymi rodzajami zanieczyszczeń. Te zanieczyszczenia to pyłki roślinne oraz zarodniki pleśni, więc alergicy też będą zadowoleni z działania oczyszczacza. Oczyszczacz posiada również jonizator, który pomaga eliminować niektóre zanieczyszczenia, a jednocześnie dba o równowagę między jonami ujemnymi i dodatnimi w powietrzu.

Zalety oczyszczaczy powietrza

Wysoki komfort obsługi to kolejna zaleta tego oczyszczacza. Urządzenie Klarta może działać także w automatycznym trybie, co znacząco ułatwia pracę. Sprzęt posiada również wskaźnik, który powiadamia o tym, że trzeba wymienić filtry. Dużym ułatwieniem jest też pilot, który pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem. Kupuj wygodnie i bezpiecznie filtry do oczyszczaczy i innych urządzeń AGD. Coraz więcej konsumentów przekonuje się z roku na rok do e-zakupów. O dowolnej porze można zamówić dowolny produkt i to bez wychodzenia z domu. Tak naprawdę wystarczy telefon lub inne urządzenie z dostępem do sieci. W sprzedaży dostępne są filtry Klarta różnego typu, między innymi węglowe, HEPA oraz inne.

Oryginalne czy zamienne?

Można wyróżnić też oryginalne filtry oraz zamienniki, które również są dobrej jakości. Większość zamienników nie ustępuje pod względem jakości droższym i oryginalnym konkurentom. Najlepiej wybierać filtry od renomowanych producentów, którzy wiele lat działają na rynku i cieszą się dobrą opinią. Oprócz filtrów do oczyszczaczy można znaleźć też inne części, ponieważ asortyment jest bardzo duży. Najważniejsze to wybrać filtr, który będzie kompatybilny z twoim urządzeniem.

Po przeczytaniu tego artykułu już wiesz, jakie zalety mają filtry Klarta, a także dlaczego warto je stosować. Jeszcze dzisiaj możesz zamówić filtry bez wychodzenia z mieszkania.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://filterbank.pl/pl/c/Klarta/290

Redakcja athome.com.pl

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści zajmujący się tematyką ogrodów, wnętrz, życia domowego i lifestyle'u. Dzielimy się profesjonalną wiedzą oraz praktycznymi poradami, które inspirują naszych czytelników do tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni oraz do aktywnego i satysfakcjonującego stylu życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?